بیمارستان آتیه تهران به عنوان یکی از مطرح ترین مراکز درمانی خصوصی می باشد که هر ساله با بهره گیری از بهترین امکانات و تجهیزات، پذیرای بسیاری از سمینارها و کنگره های داخلی و بین المللی بوده است.

یکی از اهداف والای این سازمان تلاش در جهت رفع نیازهای جامعه علمی و پزشکی کشور بوده و در همین راستا ساخت 4 سالن ویژه برگزاری همایش، سمینار، کنگره، سمپوزیوم، کنفرانس، نمایشگاه، گالری، رستوران و تجهیز آنها در دستور کار قرار گرفت و در سال 2831 رسماً بهره برداری گردید.

جهت مشاهده مشخصات هر سالن روی آن کلیک کنید


از جمله برنامه هایی که تاکنون در این مرکز اجرا گردیده است می توان به مواردی همچون همایش انجمن های ارتوپدی ایران، طب اورژانسس، آسیب شناسی، دوره های آموزشی بین المللی ACLS ، ATLC و PHTLS ، دوره های سونوگرافی هیپ، کلاس های آموزش بارداری، برگزاری کنسرت های موسیقی ویژه بانوان ، برگزاری جشن ها در مناسبت ها، اعیاد و... اشاره کرد.


همچنین در صورتی که متقاضیان مایل به استفاده از این مکان جهت برگزاری مراسم هایی با چیدمان خاص باشند، این امکان وجود دارد تا کاربری سالن ها تغییر گردد.

خدمات ویژه سالن ها
روابط عمومی بیمارستان آتیه با تجربه موفق چند ساله در برگزاری مراسم ها و همایش های داخلی و بین المللی، همزمان با در اختیار قراردادن سالن ها به متقاضیان، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات ویژه اعلام می دارد:

- تهیه بسته های فرهنگی، هدایای تبلیغاتی، لوح، انواع تندیس با توجه به موضوعیت برنامه و ...
- چاپ عکس های برنامه ها بر روی تخته شاسی و به صورت معمولی
- رایت DVD همراه با قاب
- چاپ بنر، استند، کتابچه های راهنما، بروشورها و ...
- امکان انعکاس خبر و درج گزارش برنامه در خبرنامه ی داخلی و سایت بیمارستان آتیه، در صورت تناسب برنامه ها با سیاست ها و اهداف داخلی بیمارستان